Престижна робота зварником

Depositphotos_193523150_xl-2015-min

Ні для кого не секрет, що працівників робочих спеціальностей зараз недостатньо в багатьох країнах. Знайти роботу за кордоном швачці, оператору приладів, зварнику, працівнику складів буде набагато простіше, ніж знайти роботу за кордоном юристу, фінансисту чи маркетологу, адже на ринку праці такі спеціальності вже зайняті громадянами тих країн, в яку ви приїжджаєте. Втім, часто посади робочих спеціальностей вважають не престижними, хоча зварник може отримувати більше, ніж лікар. Тому ми розвіємо цей стереотип та розкриємо 4 факти про перспективи цієї посади.

 1. Кар'єрний шлях

Зварники потрібні майже в кожній галузі роботи. Якщо ви знайшли роботу за кордоном легально, Ви зможете спробувати себе в різних сферах діяльності в межах професії: газозварником, зварником ручного дугового зварювання або ж оператором автоматичних зварювальних апаратів, та швидко просуватись тернами кар’єрного шляху. Вам всього лише треба буде пройти кілька додаткових навчальних курсів, і Ви вже готові працювати в різних галузях. 

2. Подорожі

Зварювання проводиться скрізь, починаючи від дна океану і закінчуючи космосом. Саме тому професіонали в цій сфері мають чудову можливість подорожувати, відкривати для себе нові горизонти та обирати ті країни, які їм подобаються найбільше. Також зварники мають можливість познайомитись з представниками різних націй, спробувати роботу за стандартами різних країн. Чудовим способом дізнатись більше про роботу за кордоном можна поїхавши у подорож по біометрії.

3. Висока зарплата

Висококваліфікований зварник може заробляти пристойну суму не маючи при цьому вищої освіти. Зварники завжди вважались високооплачуваними спеціалістами, а за останніх декілька років їх цінність тільки зросла. Не важливо, яким чином працівник цієї сфери знайшов роботу за кордоном: без посередників чи через агенцію, розмір його зарплатні завжди високий. До речі, дізнатись про те, як краще шукати роботу за кордоном: через посередників чи самостійно можна прочитати тут. Важливу роль також грає накопичений стаж та досвід роботи, що дозволяє відкривати ще більші можливості в кар’єрному процвітанні. 

4. Можливості майбутнього

Професія зварника має високий попит на сучасному ринку праці. Зварники потрібні майже у всіх сферах: металургійна галузь, капітальне будівництво, суднобудування, виробництво військової техніки, авіабудівництво, сільське господарство та інші. Наше століття - це століття технологій та новітнього обладнання, що дуже часто виробляється саме з металу. Тому зварники - дуже цінні працівники, адже зварювальна робота буде необхідна завжди. 

Ви зварник і відчуваєте, що Вас недооцінюють на роботі? Працевлаштовуйтесь через Hansavest, адже ми цінуємо наших працівників, допомагаємо адаптуватись на новому місці, підтримуємо під час та після працевлаштування. 

Ми пропонуємо вакансії не лише для зварників, але й для операторів приладів, операторів швейного обладнання та робітників виробничих підприємств. Кожен наш співробітник високо цінується та отримує гідні умови праці, незалежно від місця працевлаштування та посади. Не дозволяйте іншим недооцінювати Вашу спеціальність. Працюйте з тими, хто мотивує Вас виконувати більше роботи та виконувати її якісніше. А в Hansavest саме такі люди й працюють.