Робота для працівників складів та логістики

Пропозиції щодо роботи для працівників складів та логістики

Вам потрібна надійна робота з високою зарплатою? Ви також, як й інші, часто займаєтесь пошуком роботи вантажником складу в Європі для українців, але не знаходите підходящих вакансій? Цього разу все буде по-іншому.

Пропозиції роботи для співробітників складів і логістики в Естонії все збільшуються. Країні не вистачає кваліфікованих спеціалістів, а найм робітників з інших країн вирішує проблему з нестачею робочої сили.

Працівники складів — одна з найважливіших ланок в роздрібній торгівлі, адже щодня в магазини надходить велика кількість продовольчих та побутових товарів.

Фахівці цього профілю отримують конкурентну заробітну плату, а умови праці знаходяться на високому рівні.

В Естонії потрібні фахівці з України, тому що, як показує практика, українці мають дуже хороший досвід, необхідні вміння та навички і здатні швидко включатися в робочий процес на виробництві.

Завдяки схожому культурному середовищу, українцям легше пристосуватись в Балтії, ніж в інших країнах. Багато людей володіють російською та англійською мовами, а ставлення до українців місцевого населення доброзичливе. Але, як і в кожній країні, в країнах Балтії краще пристосуватися допоможе зацікавленість в місцевих мовах.

 

Основними завданнями працівників складів будуть:

 1. прийом товарів;
 2. видача товару;
 3. розвантаження;
 4. розклад і збереження;
 5. завантаження;
 6. інвентарізація;
 7. комплектування;
 8. складування;
 9. сортування;
 10. упаковка;
 11. управління підйомниками;
 12. забезпечення порядку.

 

Від складського працівника очікується:

 1. чесність;
 2. точність;
 3. позитивне ставлення до життя;
 4. уважність при виконанні робочих завдань;
 5. витримка в напружених ситуаціях;
 6. хороший стан здоров'я.

 

Хто буде мати пріоритет?

Величезними плюсами кандидатів на посаду складського працівника будуть:

 1. наявність прав водія підйомника;
 2. досвід роботи на підйомнику.

У той же час, відсутність прав водія підйомника, не будуть перешкодою при пошуку роботи, тому що ми пропонуємо стажування і тренування для водіїв підйомників на місці.

 

Влаштовуючись на роботу

Під керівництвом досвідченого фахівця проходить практична підготовка, в тому числі і стажування роботи на підйомнику, яка відповідає інструкціям з використання підйомника.

При влаштуванні на роботу:

 1. оформлюємо всі необхідні документи;
 2. знаходимо відповідне житло;
 3. допомагаємо адаптуватися на новому робочому місці.

 

Чому варто поїхати в Естонію?

Чому фахівці повинні їхати заробляти гроші саме в Естонії?

В Естонії багато місцевих виробництв скаржаться на нестачу робочої сили і першочергово на те, що фахівців знайти все складніше, саме тому з України в Естонію їдуть так багато людей, які допомагають підвищити валовий внутрішній продукт нашої країни.

В Естонії добре працювати з таких причин:

 1. у нас конкурентноспроможна заробітна плата;
 2. в Естонії добре володіють російською і англійською мовами, що створює умови для спілкування з колегами та місцевим населенням;
 3. у нас схожий менталітет, і ми добре розуміємо один одного;
 4. пропонуємо як довготривалу так і тимчасову роботу;
 5. недорогий транспорт між Україною та Естонією;

Окрім роботи для працівників складів та логістики, є робота на виробничому підприємстві, вакансії для зварників, а також робота для оператора приладів в Європі.

Відмінні умови праці

Складських працівників очікують пропозиції роботи на декількох складах з хорошими умовами праці в Естонії і іноді в північних країнах.

Як одна з можливостей, через нас можна знайти роботу, наприклад, в логістичному центрі однієї з найбільших Балтійських країнах мережі продовольчих магазинів Maxima, в 30 хвилинах від Таллінна, де основними робочими завданнями є:

 1. комплектування продовольчих і побутових товарів, які відправляються в магазини.

Центр логістики Maxima був побудований в 2016 році, і він є одним із найсучасніших центрів логістики в Естонії, який обслуговує магазини та мережі роздрібної торгівлі по всій країні. Центр логістики пропонує цікаву і різноманітну роботу. Це основний центр, на будівництво якого використовувалися унікальні рішення, завдяки яким полегшили щоденну роботу складських працівників.

Технічні оновлення полегшують роботу

У центрі логістики встановлено сучасне оснащення для сортування європіддонів та система підзарядки акумуляторів для підйомників.

При будівництві систем управління, освітлення та опалення використовувалися новітні і найсучасніші технології, завдяки яким вони керуються тільки за допомогою комп'ютера.

Коли Ви отримаєте роботу в Центрі логістики, на вас чекатиме зручне робоче середовище, що відповідає високим вимогам. Для працівників передбачені нові та сучасні приміщення для відпочинку та догляду за собою, а для праці встановлено нову техніку.

Робота вантажник на складі в Європі

Однією з найбільш затребуваних вакансій вважається робота для працівників складів в Європі. Кожного дня в магазини надходить величезна кількість різноманітних товарів. А робочої сили не вистачає. Саме тому ми пропонуємо високу зарплату та чудові умови. Ми розуміємо, що робота в сфері логістики в Європі не проста та потребує особливих умінь та навичок. Із маси можливостей, які пропонує Hansavest, хочеться виділити роботу в логістичному центрі мережі продовольчих магазинів Maxima. Робота комірником в Європі передбачає такої задачі як комплектування продовольчих та побутових товарів, які відправляються в магазини. 

Можливості працівників в Європі

Робота на складі в Європі для українців - це цікаве та різноманітне заняття. При будівництві центру логістики використовувались унікальні рішення, які полегшують роботу складським працівникам. Якщо Ви шукаєте можливість відвідати Європу та заробити грошей або ж приїхати з сім’єю на постійне проживання, робота на складі в Європі для українців - це те, що Вам потрібно. 

Якщо у Вас позитивне ставлення до життя, Ви швидко навчаєтесь і вмотивовані виконувати роботу в цій сфері, то ми чекаємо Вас! Відправте своє CV тут!