Вакансії

Наші клієнти з чиcла великих підприємств пропонують стабільну роботу в Європі, першочергово в Естонії та Латвії

Ми, естонська компанія оренди робочої сили Hansavest Rental, організація, яка заснована в 2005 році. Ми спеціалізуємося на пошуку фахівців і лінійних працівників в компанії пов'язані з логістикою і виробництвом. .

Багато естонських і латвійських промисловихпідприємств пропонують роботу кваліфікованим фахівцям в галузі металообробки.

Дуже чекаємо досвідчених зварювальників, операторів верстатів CNC та інших фахівців.

Ознайомтесь з можливостями роботи, які ми пропонуємо в галузях діяльності нижче.

Якщо зацікавилися - надсилайте ваше CV.

Робота для зварників

Робота на виробничому підприємстві

Робота для операторів приладів

Робота для працівників складів

Велика кількість виробничих підприємств замовляють для себе в Hansavest досвідчених працівників. Крім постійних працівників потрібні додаткові робочі руки на сезон, наприклад, при збільшенні виробничих обсягів, періодично, при великих навантаженнях або для зменшення ризиків у виготовленні проектів. У нас є і довгострокові і короткострокові вакансії.

Якщо Ви добре ставитеся до лінійної роботи, або хочете спробувати себе в цій площині, то основними запропонованими галузями в Естонії та Латвії є електроніка, продовольча промисловість, хімічна, деревообробна, машинобудівна.

До цього також будівельні та оснащувальні роботи та будівництво модульних будинків.

Самим новим напрямком Hansavest стало посередництво для працівників у сфері складування та логістики.

Протягом багатьох років досвіду роботи ми створили унікальний спосіб, як зібрати разом професійних працівників, здатних швидко вчитися, і виробництва з вакансіями в країнах Балтії, які потребують саме таких працівників.

В Естонії діють сильні стандарти північних країн, які високо цінуються по всій Скандинавії. Тому більша частина виробів які виготовляються в Естонії йдуть на ескпорт до Швеції, Фінляндії та Норвегії.

Наприклад, високо цінуються дерев'яні будинки, а металеві вироби йдуть на нафтові бурильні платформи. Ви можете внести свій вклад — офіційно і за конкурентноздатну заробітну плату!

Протягом 15 років Hansavest допоміг більш ніж 2500 працівникам знайти свою роботу, де їх цінуютьі поважають. Серед них було вже понад 500 українців.

Як знайти роботу за кордоном?

Тисячі українців кожного року отримують громадянство в країнах Європи. З чого все починалось? Зі звичайного пошуку вакансії роботи в Європі. Якщо Ви також мрієте знайти надійну та високооплачувану роботу за кордоном, Hansavest - найкращий помічник. Протягом 15 років наша компанія займається тим, що допомагає знайти перспективні вакансії в Європі для українців.

Які існують вимоги до потенційних працівників?

Європейські вакансії для українців потребують наступного:

  • освіти професійної або вищої школи у відповідності з вимогами до посади
  • досвіду роботи
  • сертифікатів у відповідності до посади
  • соціальні навички
  • мотивації