Які видатні місця відвідати в Таллінні?

Depositphotos_26901443_xl-2015-min

Робота за кордоном - це не лише можливість добре заробити, але й дізнатись більше про країну. Подорожі змінюють людей на краще. Як саме?

По-перше, подорожі навчають швидко приймати рішення. Ви приїжджаєте в незнайоме місто, не знаєте, в який ресторан піти, де випити кави, в який театр сходити чи на якому автобусі їхати. Від цих рішень часто залежить місце Вашої ночівлі, Ваш обід та місце для розваг. Так подорожі допомагають бути більш відповідальним за свої дії та швидко і розсудливо приймати рішення.

По-друге, Ви можете практикувати іноземну мову. Найкращий спосіб вивчити будь-яку мову - це постійно знаходитися в середовищі носіїв мови. З її допомогою Ви можете більше дізнатись про країну, її культуру та знайти нових друзів серед мешканців цієї країни. 

По-третє, подорожі допомагають зрозуміти наскільки мало Вам потрібно для щастя. З часом та досвідом приходить пізнання того, що для життя нам всього лише потрібно мінімум одягу, комплект взуття, гігієнічні засоби, документи та гроші. Подорожі допоможуть звільнитись від непотрібних речей, емоцій, спогадів, турбот, небажаних людей, звичних обов’язків та знайти щось значно більш варте - щастя. 

Ми виділили ці три пункти, як одні з найголовніших, але насправді подорожі мають набагато більше переваг. Тому, ще раз хочемо наголосити, що робота за кордоном - це чудовий варіант дізнатись щось нове та розвивати себе як особистість. 

Столиця Естонії Таллінн

Досить часто наші працівники потрапляють на роботу в Таллінн, в саму столицю Естонії. Тому, ми хочемо розповісти більше про це величне, старовинне та неймовірно красиве місто. 

Таллінн - це місто Середньовіччя. Тут ще досі збереглися старовинні вежі, замки, мури соборів та будинків. Саме завдяки цим архітектурним збереженням Естонія у 1997 році була внесена у список світової спадщини ЮНЕСКО. 

Старе місто - це найстаріша частина Таллінна. Саме тут ще з XI століття збереглась більша частина будівель, мережа середньовічних вуличок та велика частина стіни. Таллінн - це місто, яке виросло на перетині торгових шляхів та має безліч місць, які має відвідати кожен приїжджий. 

1. Цегляне творче містечко

Творче містечко Telliskivi, що в перекладі означає “Цегляний”, вважається центром творчого життя Таллінна. Тут знаходяться ательє, студії, творчі підприємства, культурні організації та об’єднання. В містечку на рік проводиться понад 400 творчих та культурних заходів, а кожну суботу працює великий ринок. В цьому містечку також знаходяться театри "Vaba Lava" і "Sõltumatu Tantsu Lava".

2. Ратуша

Ратушна площа - це одне з місць, яке відвідує кожен, хто приїжджає в Таллінн. Її краса та атмосфера захоплюють подих. Саме це місце є центром усіх заходів: фестивалів, ярмарок та концертів. Талліннська ратуша - це єдина середньовічна ратуша в північній Європі. 

3. Парк Кадріорг

Парк вважається одним з найкрасивіших парків Естонії. Прогулянка цим парком - чисте задоволення. Крім того, що Ви можете споглядати Лебедине озеро та променад, Ви також можете відвідати декілька музеїв на території парку. 

4. Собор Олександра Невського

Кафедральний собор Олександра Невського - це найкрасивіший та найбільший собор з куполами в Таллінні. Ця православна церква прикрашена розкішними візерунками та являє собою комбінацію найрізноманітніших історичних стилів. 

5. Леннуасадам

Морський музей Леннуасадам буде цікавий як дітям, так і дорослим людям. В музеї знаходяться досить цікаві експонати: торпедно-мінний підводний човен «Лембіт», копія британського поплавкового літака Шорт 184; паровий криголам «Суур Тилл» та останки судна з Маазілінна.

Заробляйте багато, аби мати можливість відвідувати абсолютні усі видатні місця, які Ви бажаєте відвідати. Hansavest пропонує легальну роботу за кордоном з вигідними умовами праці, конкурентною заробітною платою та якісним безкоштовним житлом. Ми також допомагаємо з оформленням документів та підтримуємо наших працівників під час та після працевлаштування.

Ми пропонуємо роботу за кордоном для жінок, чоловіків та сімейних пар.  Ми шукаємо зварників, операторів приладів, операторів швейного обладнання та складських працівників. Якщо Ви шукаєте роботу за кордоном, обирайте Естонію! Залишайте Ваше резюме тут та прямуйте назустріч мріям!