Про компанію Hansavest

Довіряйте понад 15-річному досвіду Hansavest

Шукаєте роботу за кордоном? Думаєте про Польщу чи Німеччину? А як щодо Естонії, Фінляндії або Швеції? Для українців побут в маленькій країні Естонії, яка входить до Європейського Союзу, напевно, найбільш звичний, на відміну від інших. Також не треба боятись мовної проблеми. До того ж, дедалі більше українців залишаються працювати в Естонії.

А ще, чи знаєте Ви, що естонську компанію оренди робочої сили Hansavest Rental було засновано вже в 2005 році, і вона спеціалізується на оренді фахівців та лінійних працівників для виробничих та логістичних підприємств? Основні сфери, у які наймаються працівники - металообробна, деревообробна промисловість, електроніка та продовольча промисловість.

Працівники Hansavest мають майже 15 років досвіду, необхідне ноу-хау, а також контакти в Україні, країнах Балтійського моря та Скандинавії. Найманий персонал на сьогодні відпрацював вже більше 5 мільйонів праце-годин.

 

За допомогою детальних тестів тобі знайдуть гідну роботу

Працівники Hansavest тестують усіх бажаючих виїхати за кордон на роботу, проводячи з ними інтерв’ю, практичні робочі завдання та письмові тести, щоб впевнитись у рівні ваших вмінь та готовності працювати за кордоном. Тому, можете бути впевненими, що Hansavest шукатиме конкретно для вас відповідного працедавця, де ваш внесок і розвиток будуть оцінені колегами та керівниками.

Послуга оренди робочої сили дозволяє підприємству гнучко розподіляти ресурси робочої сили відповідно до потреб та обсягів виробництва. Hansavest знаходить досвідчених працівників в Україні, Латвії, та інших країн протягом 2-4 тижнів. Це дозволяє людині, яка шукає роботу за кордоном, швидко отримати добре оплачувану роботу в Естонії (або в Фінляндії/Швеції), яка відповідає саме її досвіду, вмінням та бажанням. Водночас Hansavest є відповідальним за документи, місце проживання та адаптацію працівника.

 

Передусім потрібні працівники в сфері металообробки

Виникає питання, які робочі місця пропонуються через Hansavest? Основними сферами оренди робочої сили є оренда робітників металообробки, фахівців та лінійних працівників, робітників складських приміщень та логістики.

Ми шукаємо кваліфікованих працівників в сферу металообробки, а саме досвідчених зварників, операторів станків CNC та інші фахівці. Ретельний відбір та оцінювання працівників проводиться досвідченими рекрутерами в сфері металообробки. Свої вміння Ви зможете показати в лабораторії зварювання чи на станку CNC.

Додатково проводиться набір робочої сили за фахом або на лінійні роботи. Підприємства потребують додаткової робочої сили під час збільшення обсягів виробництва, періодично під час критичних часів та для зменшення ризиків під час виконання проектів. Основними сферами для лінійних працівників та фахівців в Естонії (Фінляндії, Швеції і Латвії) є електроніка, продовольче виробництво, хімічна, деревообробна та машинобудівна промисловість, будівельні та оздоблювальні роботи, будівництво модульних будинків.

 

Тепер можна отримати роботу в складській та логістичній сфері

Новим напрямком оренди робочої сили в Hansavest є посередництво працівників складів та сфери логістики. Лише за два роки роботи був розроблений унікальний спосіб знаходження працівників з-за кордону, котрі здатні швидко вчитись, вміють добре обчислювати та мають високу стресостійкість. Якщо Ви себе впізнали, то читай далі!

Hansavest знаходить людину, яка шукає роботу за кордоном, роботу в Естонії (Фінляндії, Швеції та Латвії), котра відповідає її освіті, робочому досвіду та особистим якостям – на підприємстві, де чекають саме на неї. Для цього працівники Hansavest ретельно виявляють ваші вміння, досвід та потреби, а також очікування щодо нового працівника. Між іншим, зі всіма шукачами роботи проводять особисті інтерв’ю.

Якщо побоюєтеся можливого культурного шоку при переїзді в Естонію, то довгостроковий досвід Hansavest показав, що підприємства, які потребують робочої сили, відносяться до нового вмотивованого працівника добре, а тому приїжджий з-за кордону швидко пристосовується.

Побоювання бар’єру спілкування, якийможе виникати при роботі за кордоном, є, за досвідом Hansavest, передчасним острахом. В Естонії майже на кожному підприємстві знайдуться люди, які говорять російською та/або англійською мовою. Отже, в дійсності робота за кордоном може виявитись для обох сторін позитивною мовною практикою.

 

Вмотивованого працівника з радістю приймають

Якщо ви за посередництва Hansavest отримаєте роботу в Естонії (Фінляндії, Швеції, Латвії), це означає, що ви прийдете на допомогу Вашому новому працедавцю в критичний час. Вже саме це забезпечує, що Вам одразу запропонують роботу, яка відповідає Вашим вмінням та досвіду, і що колектив з радістю Вас прийме.

Якщо все ж таки станеться так, шо людина, яка відправилася за кордон на роботу, не підійшла підприємству, то Hansavest швидко знайде рішення для цієї ситуації. Можливо змінити як підприємство, так і посаду. Але протягом 15 років роботи Hansavest випадки такі ситуації траплялись дуже рідко.

Щоб підбадьорити, скажемо ще, що у Hansavest є сертифікат системи управління якістю ISO 9001:2015, який охоплює всі процеси та дії, що проходять на підприємстві. Це має дати і Вам, і працедавцю впевненість у тому, що всі процедури Hansavest виконуються на підставі чітких та однозначних вимог якості та в тому, що якість нашої роботи є високою.

 

ФОНОВА ІНФОРМАЦІЯ

Hansavest через ретельний рекрутинг шукає працівників, у яких є:

  • освіта професійної або вищої школи відповідно до вимог посади;
  • робочий досвід за фахом;
  • сертифікати відповідно до посади;
  • соціальні вміння;
  • мотивація працювати;

Якщо Ви задовільняєте всі вимоги, братися до роботи можна протягом 2-4 тижнів. Відповідно до ваших побажань термін роботи може бути довгостроковим або короткостроковим.