Норвезькі будівельні компанії

Depositphotos_170349306_xl-2015-min

Норвегія - це країна, яка знаходиться в північній частині Європи. Багато хто скаже, що розвивати галузь будівництва в таких кліматичних умовах дуже складно. Проте, Норвегія знайшла спосіб успішно розвивати її та організовувати якісне і економічне будівництво. 

Регулювання галузі

В Норвегії, як і в інших скандинавських країнах, галузь будівництва регулюється державою. Однак, існують розвинені спеціалізовані клуби будівельників, які також мають великий вплив на цю галузь.

Для того, щоб зберегти культуру та стиль, притаманні Норвегії, держава повністю контролює сферу та встановлює певні адміністративні бар’єри. Кожна будівля повинна бути схвалена відповідним органом - муніципальною комуною.

Галузь будівництва повністю адаптована під мешканців країни. Тому, державні органи турбуються про те, щоб забудовники мали всі можливості для якісного будівництва: новітні технології, висококваліфікований персонал, сприятливі умови.

Робітники на будівництві

Норвегія чітко притримується принципів соціальної рівності. Держава доклала максимум зусиль, щоб бідні та багаті знаходились на одному рівні. Як вони цього досягли? Багаті люди сплачують величезні суми податків, так вони стають на один рівень з людьми середнього достатку. А бідні отримують всі можливі пільги та допомогу, завдяки чому також досягають середнього рівня достатку. 

Робота у сфері будівництва приносить величезні прибутки і вважається однією з найбільш оплачуваних в Європі. Це одна з причин, чому вакансії в цій галузі дуже престижні. 

Оскільки робота на будівництві оцінюється дуже високо, за технікою безпеки працівників слідкують досить серйозно. Норвегія - це одна з провідних країн з питань дотримання техніки безпеки та охорони праці. Кожен процес відстежується до дрібниць: форма працівників, виконання обов’язків, слідування інструкціям і т.д. Нехтування правилами безпеки карається високими штрафами. 

Працівники виробництва проходять підготовку на вищому рівні. Ще в підлітковому віці учні обирають напрями підготовки відповідно до професії, яка їх цікавить. Саме в цей період майбутній працівник починає вивчати предмети для освоєння професії. Також при школах діють спеціальні професійні центри, де учні можуть проходити практику.

Вимоги до працівників

Норвезькі роботодавці несуть в зовнішній світ ті ж самі принципи, за якими звикли жити на батьківщині. Неважливо, в якій країні знаходиться компанія, де вона проводить діяльність, якої національності її працівники - норвезькі компанії працюють над тим, щоб будувати швидко, якісно та з першого разу. Ефективність та якість - на першому місці. 

Для досягнення такого результату потрібні висококваліфіковані робітники, які володіють професійною майстерністю на найвищому рівні. Крім професійних навичок, працівники повинні володіти технічною кмітливістю, точністю, мати хорошу фізичну форму та вміти організовувати і контролювати власну роботу.

Хоч отримати роботу в норвезькій компанії непросто, коли Ви її отримаєте, Ви не лише матимете дійсно високу зарплату, але й зможете розвивати свої знання і вміння та рухатись вгору по кар’єрній драбині. 

Якщо Ви зацікавлені в вакансії у норвезькій компанії, залишайте своє резюме. 

Залишити резюме

А також переглядайте відгуки наших працівників та переконуйтесь, що працювати з Hansavest вигідно!