Як поїхати на роботу в Прибалтику

Depositphotos_275762970_xl-2015-min

З кожним роком все більше українців займаються пошуком роботи за кордоном. На сьогодні статистика свідчить, що близько 3,2 мільйона українців працюють за межами України. Найбільш вагомими причинами виїзду в інші країни є нестабільність економіки, низька заробітна плата та нестача робочих місць. 

За даними Євростату найпопулярнішими країнами, куди виїжджають українці, є країни Європи. В цих країнах є більше можливостей для хорошого заробітку, реалізації та кращого життя. 

Найбільш необхідними вакансіями в країнах Європи є:

  • вакансії в сільському господарстві: збирачі врожаю, трактористи, водії комбайнів;
  • вакансії у сфері обслуговування: офіціанти, продавці, касири, покоївки;
  • вакансії в легкій промисловості: працівники складів, швачки;
  • вакансії у сфері металообробки: зварники, оператори приладів.

Поїхати на роботу в Прибалтику можна самостійно або за допомогою агенцій. Ми допоможемо визначитися з вибором та розкриємо всі плюси та мінуси обох шляхів працевлаштування.

Як поїхати на роботу в Прибалтику самостійно?

При самостійному пошуку роботи в Прибалтиці людина шукає роботу власними силами через Інтернет чи знайомих, самостійно збирає необхідний пакет документів і оформлює робочу візу. По приїзду до країни працівник самостійно підшукує житло та вирішує організаційні питання. 

Основною перевагою самостійного пошуку роботи є простота підходу та дешевизна. Ви самостійно шукаєте вакансії на різних інтернет платформах та біржах, що дозволяє обирати ті вакансії, які Вам подобаються. Зазвичай посередникам, які займаються орендою робочої сили, доводиться платити за те, що вони підшукують вакансії, а при самостійному пошуку витрачати кошти на вакансії не потрібно. 

Чи ефективно шукати роботу самостійно? 

Чим більш заманлива пропозиція роботи, тим більша ймовірність того, що це повідомлення написали аферисти. До того ж, Ви можете зіткнутися з тим, що умови праці та оплата в результаті не збігаються з тими, що були зазначені в оголошенні. Тому, ми радимо уважно читати трудовий договір перед тим, як його підписувати, аби не потрапити в неприємну ситуацію. 

Працевлаштування за допомогою агенції

Агенції з працевлаштування беруть на себе практично всі організаційні питання. Вони допомагають скласти резюме, перекласти необхідною мовою, відправити роботодавцю та оформити документи. Крім цього, агенції підшукують житло і зручний маршрут, а також надають підтримку під час та після працевлаштування. Але за всі вищезгадані послуги агенції беруть певну плату.

Головними перевагами фірм-посередників є:

  • перевірені та високооплачувані вакансії. Агенції з працевлаштування також зацікавлені в якісних та надійних роботодавцях, тому зазвичай вони напряму зв’язуються з підприємствами, які шукають працівників. 
  • гарантія якості. У випадку незадоволення місцем роботи, агенції допоможуть знайти нову роботу, яка відповідає Вашим бажанням. 
  • комплексний підхід. Зазвичай агенції допомагають не лише знайти вакансію, але й оформити документи, візу, знайти житло та підтримують не лише під час працевлаштування, а й після нього. 

Все ще не впевнені в тому, яким способом шукати роботу в Прибалтиці? Нагадуємо, що Hansavest надає всі послуги, які пропонують агенції з працевлаштування і навіть більше, не стягуючи при цьому ніякої плати. До того ж, спектр наших вакансій досить широкий: ми пропонуємо роботу в Прибалтиці для чоловіків, жінок та для сімейних пар. До списку наших вакансій входять: робота для операторів швейного обладнання, зварників, операторів приладів та робота на виробничому підприємстві.