Переваги роботи в Естонії

Depositphotos_65564849_xl-2015-min

Останнім часом з'являється все більше пропозицій офіційного працевлаштування в Естонії. Естонія вважається однією з найсильніших країн Центральної Європи. Після виходу зі складу СРСР, Естонія почала активно інтегруватись з західними країнами. З того часу, економіка цієї країни динамічно та стрімко розвивається. Пізніше, у 2004 році Естонія стала членом Європейського союзу, а у 2011 приєдналась до Єврозони.

А також це країна, в якій більшість населення розмовляє російською мовою, тому проблема мовного бар’єра Вас не спіткає. Якщо Вас цікавить, чому ж ще варто поїхати на роботу за кордон, то читайте далі.

Висока зарплата

Найчастіше роботодавці в європейських країнах пропонують високу оплату праці. За даними Департаменту статистики Естонії мінімальна заробітна плата у 2019 році складає 540 євро на місяць (3,2 євро на годину). Якщо Ви знайшли роботу в Естонії, роботодавець повинен забезпечити зарплатню, не нижчу мінімальної. А також за кордоном є можливість заробити значну суму за короткий період часу, влаштувавшись на сезонну роботу. Заробітна плата перераховується робітнику раз на місяць в сумі нетто та всі відрахування з зарплати здійснює роботодавець. 

Умови праці

В Естонії роботодавці пропонують вигідні умови праці для працівників. Зазвичай при довгостроковому працевлаштуванні випробувальний термін триває 3-4 місяці, а договір укладається безстроково. У випадку короткотривалої роботи в Естонії випробувального терміну немає або він дуже короткий. Робота на повну ставку складає 40 годин на тиждень, то 8 годин на день. А понаднормова робота та робота в Естонії у святкові дні оплачується вищою ставкою. Для вагітних жінок та мам маленьких дітей діють особливі умови. Кожен працівник має право на щорічну відпустку тривалістю 28 днів. 

Мовна практика

Робота в Естонії в різних сферах: на заводі, фермі чи підприємстві, дозволяє прокачати свої мовні знання, спілкуючись з носіями мови, навіть якщо Ваш рівень іноземної мови невисокий. 

Перспективи

Робота за європейськими стандартами допомагає фахівцям набути безцінний досвід, який неодмінно стане Вашою перевагою в майбутньому працевлаштуванні. В Естонії можливо отримати якісну вищу освіту, що дозволить швидше зростати на кар’єрному рівні. 

Новий досвід

Переїзд в іншу країну дозволяє відвідати багато чарівних і цікавих місць, які неодмінно зачарують Ваш погляд, зробити багато фотографій і насолодитися атмосферою. Подорожі - це завжди чудово, адже Ви знайомитесь з новими, цікавими людьми, дізнаєтесь історію місць та визначних пам’яток, порівнюєте з рідною домівкою та аналізуєте, в чому наша відмінність. Єпископський замок, Талліннська ратуша, Музей окупації та ще безліч неймовірних місць, які Ви можете відвідати в Естонії.  

Їжа

Естонія - це одна з небагатьох європейських країн, в якій ще досі популярна селянська кухня. Естонці надають перевагу простим, але ситним стравам, які приготовані з натуральних продуктів з власної грядки. Найулюбленіші страви в Естонії - це капустяні та молочні супи, каші, холодець, голубці, картопляна запіканка та інші. Особливістю естонської кухні є поєднання непоєднуваних продуктів. Наприклад, на сніданок естонці можуть з’їсти бутерброди з маслом та оселедцем та солону кашу на молоці.

З'явилося бажання насолодитися усіма привілеями роботи за кордоном? Не зволікайте, залишайте Ваші контакти, отримуйте роботу в Естонії в містах Тарту, Пярну, Таллінн та інших. А ми нагадуємо, що Hansavest допомагає з працевлаштуванням та оформленням документів, надає юридичну консультацію з приводу Ваших прав та обов’язків, допомагає адаптуватись за кордоном та підтримує під час та після працевлаштування.